HİZMETLERİMİZ

ELEKTRİK TAAHHÜT

2014 yılında faaliyete geçen firmamız uzman kadrosu ile müşterilerine ideal çözümler üretmektedir. Firmamız; fabrika, bina vb. birçok tesisin ‘Alçak Gerilim Sistemleri’, ‘Orta Gerilim Sistemleri’ ve ‘ Zayıf Akım Sistemleri’nin anahtar teslim kuruluşunu projelendirmekte ve uygulamaktadır.
Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birlikte haberleşme ağına bağlanan cihazların sayısı oldukça artmıştır. Bu artışla beraber zayıf akım sistemleri de her geçen gün daha kapsamlı hale gelmektedir. Ticari ve endüstriyel tesis, ofis vb. birçok yapıda kullanılacak olan sistemler, yapıya ve insanların ihtiyaçlarına göre farklılık göstermekte ve yapı içerisinde yer alan bütün bilgi ve kontrol akışını sağlamaktadır. YASA ELEKTRİK yapılarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun sistemleri yüksek kaliteli ürün ve profesyonel ekipler ile kurmaktadır.
 • Telefon Data
 • Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri
 • Kartlı Geçiş Sistemleri
 • TV Sistemleri
 • CCTV & Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Seslendirme & Acil Anons Sistemleri
Orta gerilim şebekeler, yüksek gerilim şebekeler ile alçak gerilim şebekeleri birbirine bağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Yüksek gerilim ile üretilen enerji, uygulanan işlemler ile orta gerilim seviyesine düşürülerek yerleşim yerlerine ve sanayi bölgelerine iletilmektedir. YASA ELEKTRİK siz değerli müşterilerine ticari ve endüstriyel tesislerinizde elektrik enerjisini kullana bilmeniz için orta gerilim seviyesini alçak gerilim seviyesine düşüren modüler hücre sistemleri, indirici ve dağıtım sistemleri, trafo merkezi sistemleri işletimi, beton köşk uygulamalarında yüksek kaliteli ürün ve profesyonel ekip çalışmaları ile orta gerilim sistemleri kurulumunu yapmaktadır.
 • Modüler Hücre Tesisleri
 • Trafo Merkezi Sistemleri İşletim ve Bakım Uygulamaları
 • Bina Uygulamaları
 • Beton Köşk Uygulamaları
 • İndirici ve Dağıtım Merkezleri
Alacak gerilim şebekeleri 1 volt ile 1000 volt arasında olan değerleridir. Bu gerilim değerleriyle ticari ve endüstriyel tesislerde, bina, ofis vb. yapılarda busbar sistemleri, elektrik panoları, kablo ve taşıma sistemleri, aydınlatma sistemleri, sayaç okuma hizmetleri ve uzaktan izleme hizmetlerini siz değerli müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel çalışma ekipleri ile alçak gerilim enerji tesisatı kurulumunu yapmaktadır.
 • Elektrik Panoları
 • Uzaktan İzleme Hizmetleri
 • Sayaç Okuma Sistemleri
 • Kablo ve Taşıma Sistemleri
 • Aydınlatma Sistemleri
 • Busbar Sistemleri
Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesi ile beraber günlük hayatta kullanılan elektrikli cihazların sayısı da oldukça artmıştır. Topraklama sistemi, kullanılan bu cihazların olası bir elektrik kaçağı tehlikesine karşı alınan hayati bir önem olan, kaçak elektriğin bir iletkenle toprağa iletilmesini sağlayan sistemdir. Paratoner sistemi ise olumsuz hava şartlarında gerçekleşen elektrik yük boşalması olayı olan yıldırımlardan korunmak amacıyla kurulan bir sistemdir. Ticari ve endüstriyel tesislerde, bina, ofis vb. yapılarda elektrik kaçağından kaynaklı insan hayatı başta olmak üzere oluşabilecek maddi ve manevi kayıpların önüne geçebilme için siz değerli müşterilerimizin tesis ve bina yapılarında yüksek kaliteli ürün ve profesyonel ekiplerimizle temel topraklaması ve paratoner sistem kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.
 • Temel Topraklama Direnç Ölçümü
 • Yalıtkanlık Direnç Ölçümü
 • Pano Ölçümleri
 • Paratoner Kurulumu
 • Topraklama Ölçüm Raporu
 • Paratoner Ölçümü
 • Aydınlatma Ölçümleri
 • İzole Testi
Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak siz değerli müşterilerimizin de güncel teknolojilerle üretilmiş alt yapılara sahip olmanızı sağlıyoruz.
Biliyoruz ki, sağlam ve sorunsuz bir alt yapı, hızlı iletişim ve hızlı iş akışı demektir. Mevcut hizmetlerimiz müşterilerimize, kaybının telafisi mümkün olmayan zaman hazinesinden daha çok pay kazandırmaktır. Doğru ve titiz bir seçim, başarının habercisidir.
YASA ELEKTRİK olarak her biri alanında uzman olan çözüm ortaklarımızla, başlangıç aşamasından iş teslimine kadar sorunsuz bir süreci garanti etmekteyiz. Projelerimizin temeli de bu hizmet anlayışına dayanmaktadır.

ELEKTRİK PANOLARI

Üretim tesisleri, bina, ofis vb. yapıların yapımının başlangıcından bitimine kadar elektrik ihtiyaçlarını karşılamak üzere şantiye panolarını, ana dağıtım panolarını, kompanzasyon panolarını, otomatik kumanda panolarını, sayaç&mcc panolarını projelendirip kurulumunu profesyonel ekipler ile gerçekleştirmekteyiz.
Şalt malzemeleri, elektrik kablolarının elektrik iletimini gerçekleştirmek için bir arada bulunduğu donanımdır. Hem insan sağlığı hem de elektrikli cihazların güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için enerjinin güveli ve doğru bir şekilde dağıtılması çok önemlidir. Yapılarınızın enerji dağıtımının yapıldığı bu panolar uzman ekiplerimizce gereksinimlerinize en uygun biçimde projelendirilir, montaj yapılır ve devreye alınır.
Elektrik enerjisini verimli bir şekilde kullanmak, enerjinin devamlılığı ve kalitesi için çok önemlidir. Verimli bir elektrik enerjisi kullanımı da kompanzasyon ile mümkündür. Kompanzasyon sisteminin amacı iletim sistemine gelen gerilim ile akımın faz açılarının asındaki farkı en uygun değere getirmektir. Bu işlemle sistemde istenmeyen güç olan reaktif güç sıfıra yaklaştırılarak enerji verimliliği en üst seviyeye çıkarılmaya çalışılır. YASA ELEKTRİK olarak tesislerinizde enerji verimliliğini mümkün olduğu kadar yüksek seviyelere çıkarmak için uzaman ekiplerimiz tarafından projelendirilir, montaj yapılır ve devreye alınır.
Yeni yapılmakta olan alanlarda elektrik enerjisi dağıtımının geçici olarak yapılmasına olanak sağlayan, sayaç, şalter, sigorta, tek ve üç fazlı prizlerin bulunduğu, şantiye ve endüstriyel ortamların zorlu koşullarına dayanacak şekilde uzun ömürlü, kaliteli malzemeler ile donatılmış şantiye panoları ile siz müşterilerimize geçici ve güveli bir elektrik dağıtım sistemi kuruyoruz.
Aydınlatma ve priz dağıtım sistemlerinde konulacak mekana göre boyutlandırmalarının yapılabildiği, elektrik ekipmanlarının enerjilendirildiği, aydınlatma ve priz sisteminin beslendiği panolardır. Profesyonel ekip çalışması ile aydınlatma ve enerji talebenin olduğu alanlara göre projelendirme çalışması yapılmakta ve montaj, devreye alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Motor Kontrol (MCC) panoları fabrika, alışveriş merkezleri vb. motor kullanımının yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. MCC panoları uzman ekiplerimiz tarafından dizayn edilip, montaj ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.Biliyoruz ki, sağlam ve sorunsuz bir alt yapı, hızlı iletişim ve hızlı iş akışı demektir. Mevcut hizmetlerimiz müşterilerimize, kaybının telafisi mümkün olmayan zaman hazinesinden daha çok pay kazandırmaktır. Doğru ve titiz bir seçim, başarının habercisidir.
YASA ELEKTRİK olarak her biri alanında uzman olan çözüm ortaklarımızla, başlangıç aşamasından iş teslimine kadar sorunsuz bir süreci garanti etmekteyiz. Projelerimizin temeli de bu hizmet anlayışına dayanmaktadır.
Üretim tesislerinde makinelerin kumanda edilebilmesini sağlamak amacı ile kurulan bir sistemdir. YASA ELEKTRİK olarak sizlere sorunsuz, güvenilir, kaliteli kumanda panolarının projelendirme, montaj ve devreye almaya işlemlerini profesyonel ekiplerimizce gerçekleştiriyoruz.

ELEKTRİK MALZEME TEMİNİ

Şalt grubu, kompanzasyon, pano, trafo, aydınlatma, yangın sistemleri, zayıf akım ve güç kabloları, kablo taşıma sistemleri ve daha birçok elektrik şalt ürün gruplarımızla sürekli ve hızlı tedarik süreçleriyle siz değerli müşterilerimizin taleplerini uygun fiyatlarla karşılamayı talep ediyoruz.
Çözümlerimize Bakın

Contact Us

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.